164 Yıldır Türkiye'de Türkiye İçinGebze Organize Sanayi Bölgesi'nde toplam 150 bin metrekare alan üzerine kurulan ve 2 Nisan 2009 tarihinde faaliyete başlayan Siemens Entegre Üretim Tesisleri'nde, üstün mühendisliğimiz sayesinde enerji sektörüne yönelik ürünler üretiyoruz.
1995 yılında Bayrampaşa’da kurulan sirketimiz genis ürün yelpazesi hızlı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa sürede elektrik sektöründe haklı bir yer edinmis ve hızlı bir büyüme gerçeklestirmistir.
1983 yılında, bu ülkenin geleceğine güvenmiştik ve zaman bizi haklı çıkardı. Bu ülkeden doğmuş bir markada ilk günkü heyecanla çalışan ve yöneten bizler, hem Türkiye’nin hem Mutlusan’ ın dünyadaki geleceğine inanıyor ve güveniyoruz.
Firmamız 2002 yılından bu yana Elektrik-Elektronik ve Otomasyon sektörlerinde hızla büyüyen ivmesiyle endüstrinin nabzını tutan, yeniliklere açık, güvenilir ve gelişmeci bir firma olmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar üretim, satış ve proje odaklı bir sürece hizmet ederek birçok konuda adından söz ettirmeyi başarmıştır. Termokupl imalatıyla sektöre giriş yapan firmamız bugün itibariyle binlerce firmaya özel talepleri de dâhil olmak üzere çeşitli özelliklerde termokupl temin etmekte, uzman teknik kadrosuyla sattığı tüm ürünlerin arkasında durmaktadır
1994 Yılında Elektrik Pano sektöründe faaliyete başlayan EPS pano, kaliteyi baz alarak taleplerin ötesinde üstün teknolojik alt yapısı ile yüksek kalitede ürünler üretmeyi, pazar eğilimlerini takip ederek müşteri beklentilerini karşılamayı, deneyimli kadrosuyla nitelikli hizmetler sunmayı ve böylece müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke edinmiştir. Üretim standartlarını sürekli yükseltme ilkesi, gelişimci ve dinam ...
2009 yılından beri satış ve tedarik alanında edinilen bilgi ve tecrübe ile bugün siz değerli müşterilerine Enerji iletimi, dağıtımı ve kontrolü konularında. Genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla, şirketinizin tüm elektrik malzemesi ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmektedir.